I'm not afraid-7.díl

13. listopadu 2013 v 22:40 | Natsumi ^ ^ |  Povídky
Nazdárek lidi, tak vám přináším další díl "I'm not afraid"...jak už jsem psala v přechozím článku, příště už výjde jiná povídka(neberteto tak, že tahle končí, jenom budeou vycházet střídavě).Ale vy mi pomocte rozhodnout se jaký pár.Dole je anketa tak nezapomeňte hlasovat...To je všechno.Úžíjte si to :DD
Začal se ke mě přibližovat víc.Jeho rty byly skoro na mých.Co to dělá ? Nemá náhodou Lisannu ? říkala jsem si.Srdce mi tlouklo jako o život a motýlci mi poletovali v břiše.
Tohle Lisanně nemůžu udělat...Řekla jsem si na poslední chvíli a odstrčila ho od sebe."Co to sakra vyvádíš Natsu ?!" začala jsem na něj křičet.Nic neřekl jen se na mě překvapeně díval, jako by čekal, že se nechám snadno políbit.Zase se ke mě začal přibližovat.Tohle už na mě bylo moc, neovládla jsem se a vrazila jsem mu pořádnou facku..."Já nejsem Lisanna, pokud sis toho nevšiml..." řekla jsem už klidně a zamířila jsem zpět do cechu.Když jsem se ohlédla Natsu tam pořád stál se zatnutými pěstmi a díval se zaraženě do země.Já jsem nemohla, promiň...

Do cechu jsem vstoupila právě, abych stihla vyhlášení krále a královny plesu.Na pódiu stál zase mistr s Mirou a každý držel jednu obálku."Doufám, že si všichni náležitě užíváte ples..."začal mistr a v cechu se rozhostil jásot a potlesk"Dobře, dobře, uklidněte se...Je čas, abychom vyhlásili krále a královnu.","Tak bez jakékoliho otálení, -"řekla Mira a začala otevírat obálku "králem plesu se stává ....GRAY FULLBUSTER !!!" zvolala hlasitě a v cechu opět vypukl hluk.Všichni se po něm začali rozhlížet, ale nikdo ho neviděl.Juvia tady taky nebyla.Asi po pár minutách se společně s Juviou objevili ve dveřícj cechu."No kde jsi ?","Kámo vyhrál si !" začali po něm lidi volat.Zmatený Gray vůbec nevěděl co se děje a stejně tak i Juvia.Nakonec mu došlo, že má jít na pódium (teda spíš to na něj mistr zařval)."Gratuluji Grayi." řekla Mira a obdarovala ho korunou, šerpou a nějakým dárkovým šekem."Tak to by jsme měli a teď přejdeme ke královně-"To už se Gray chystal k odchodu, když ho mistr zastavil, že ještě bude muset počkat.Zachytila jsem jak se nejistě dívá na Juviu, která na něj jenom souhlasně kývla."Takže, jak už jsem říkal, přejdeme ke královně a tou se stává...." mistr začal rozdělávat obálku"LUCY HEARTFILIA !!!" zařval mé jméno jak nejhlasitěji to snad jde."Huh ? Já ?" Teď se lidi začali ohlížet po mně.Nervózně jsem došla na pódium, kde mi mistr předal korunku, šerpu a šek.
Oba už jsme se chystali k odchodu, ale v tom-"Kam se hrnete? Král a královna budou mít ještě sólový tanec." řekl nám mistr .Otráveně jsme se vyměnili pohledy.Ani jeden z ns neměl sebemenší chuť být středem pozornosti celého cechu.Sestoupili jsme dolů na parket, kde nám všichni udělali místo a začali se kolébat v rytmu písně.Najednou jsem si uvědomila, že jsem ještě Natsua neviděla od té doby co jsem se vrátila zpátky do cechu.Začala jsem se rozhlížet kolem, ale nikde jsem ho neviděla.Lisanna stála sama v rohu místnosti a taky se ho pokoušela najít .Kde je ten Natsu ? "Koho hledáš ?" zeptal se mě Gray, když si všiml, že očima skenuju celý cech."No já,...neviděl jsi Natsua ?","Natsua ? Jo, ten blbeček stojí u řeky a nevypadá, že by sem chtěl vůbec ještě přijít.","Aha..."
Po zkončení našeho "královského" tance jsem se připojila ke Grayovi a Juvii, protože po tom se se Loki objevil zpátky, jsem mu řekla ať už jde, že jdu za chvíli domů.Celkem mě překvapilo, že Juvia nevyvolávala tu její strašidelně žárlivou auru, když jsem se k nim připojila a když jsem tančila s Grayem.Všimla jsem si, že Lisanna už teď nestojí sama, ale baví se s Mirou a tvaří se celkem nervózně a ustaraně.Najednou mě z pozorování Lisanny a přemýšlení o Natsuovi vyrušil Juviin smích.Podívala jsem se na ní, ale už tam nebyla.Chvíli jsem jen koukala na prázdné místo kde seděla s Grayem, když jsem si všimla, že se s ním přemístila na parket.Takhle šťastnou jsem ji snad ještě neviděla.V tom se políbili.COOO !!! Grayi ?! Ty ? Co to ? Byl to šok...,nečekala bych, že Gray a Juvia....Ale,...vypadají tak šťastně.
Řekla jsem si, že je nebudu rušit, byla bych jako páté kolo u vozu.Vyrazila jsem domů.Vyšla jsem z cechu a schválně hledala Natsua na břehu řeky, ale marně.Když, jsem vešla do svého bytu, všechno bylo jako, když jsem odešla.Převlékla jsem se a hned šla spát.Zdál se mi sen.Byl v něm Natsu.Všechno okolo bylo zpustošené."Lucy, nechoď ! Zůstaň !" Bylo to jako bych se na něj dívala odněkud z nebe.Klečel a ramena se mu třásla.Slzy mu stékaly po tvářích."Lucy ! Proč si to udělala ?!" Mluvil ke mě, ale já jsem mu neodpovídala.Pak vzplanul.Vypadal jako chodící pochodeň, stoupl si na nohy a najednou byl pryč.Jiskry, které po něm zbyly, poletovaly kolem.A dál nic nebylo.
Vzbudila jsem se celá rozrušená, takovéhle sny přímo nesnáším.Copak nestačí, že Natsua vídán v cechu ? Teď mě musí pronásledovat i ve snech ? Vzpomenula jsem si na včerejší noc.Na to jak se mě Natsu pokusil políbit.Na jeho zaražený pohled, potom co jsem odmítla a na znepokojený výraz Lisanny.Po poslední misi jsem měla ještě dost peněz na nájem, ale nechtěla jsem tady zůstat a dívat se na Natsua a Lisannu.Rozhodla jsem se jít do cechu a vybrat si misi.Vstoupila jsem do cechu a rovnou šla k tabuli.Všimla jsem si, že u jednoho stolu sedí Natsu a Lisannou a drží se za ruce.Okamžitě jsem odvrátila pohled.Bohužel k jinému stolu, u kterého seděl Gray a Juvia, kteří se zamilovaně chychotali a vyměňovali si hluboké pohledy.Dobře na tohle už jsem neměla a zrychlila tempo, ať se k té tabuli dostanu co nejrychleji.Naneštěstí jsem se dívala do země a vrazila hlavou do něčeho tvrdého."Auu .." zasténala jsem a chytla se za čelo.Zvedla jsem hlavu a ta věc do které jsem vrazila bylo Erzino brnění."Promiň Erzo, nedávala jsem pozor." omluvila jsem se"V pořádku." řekla a usmála se na mě.Až když mě obešla všimla jsem si, že s ní jde ještě někdo.Byl to Gerarrd, který jí objímal kolem ramenou."Tohle je snad zlý vtip !!!" zařvala jsem přes celý cech a všichni se na mě začali otáčet.Nervózně jsem se usmála a prudce vyrazila k tabuli.
"No co to tady máme,...úklid domu,vyhánění zlých duchů...a....přesazování záhonků-myslím, že to by i s Virgo šlo."mumlala jsem si pro sebe."Jo tu beru...hlavně, když od tud vypadnu."říkala jsem si a už jsem se chystala jít to říct Miře, když jsem zase do něčeho vrazila."Dávej si bacha Lucy." řekl ten tak důvěrně známý hlas.Jistě, že patřil Natsuovi, jen jsem se mu podívala do očí a ignorovala ho.Rychle jsem spěchala za Mirou, předat jí misi a jít se domů nachystat.Vyběhla jsem z cechu a cítila, jak mě všichni sledujou.Sedla jsem si před cech a opřela se o zeď.Natsu je s Lisannou, Gray s Juvií a Erza s Gerarrdem...,ne že bych jim to nepřála, ale žárlila jsem.Takže,...jsem zůstala více méně sama co ?


No pozdě, ale přece :DD Moc se omlouvám, že je to tak pozdě, ale usla jsem u toho -.-"Doufám, že jsem vás tím začátkem nijak neotrávila :DD ten kdo čekal, že se políbí, tak tomu se omlouvám :DD alekdo ví :DD třebav příštím díle ? :)) nebo taky ne :ppp :DD každopádně nezapomeňte okomentovat a hlasovat v ankeťe :33 a jinak děkuju, že tuhle patlaninu čtete dál :DD PS:omlouvám se za pravopisné chyby, ale na kontrolování toho už nemám sílu :DD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MollyD MollyD | 13. listopadu 2013 v 23:27 | Reagovat

Nééé už aji ty :D. Sorry ale anketu ti neodhasuji :D. Vůbec mi nevoní FF na naruta :D Naruto je prostě všude! A to mne celkem od FF odrazje. Pokud znáš anime Soul Eater tak Maka x Soul >:D FF skoro nikdo nepíše. Awh nebo Ichiruki :3 z bleach. :D Sorry že ti do toho tak melu ale narut'áckou povídku nbudu číst. Já si vždy počkám na Nalu ;) Necht' to rozhodnou ostatní čtenáři :)

2 :D :D | 14. listopadu 2013 v 19:10 | Reagovat

Super povídka, určitě souhlasim s mollyD, Soul eater je dobrý, ale na NaLu a GaLe to nemá... Jen né naruto, protože o tom jsou povídky všude a já hledam jen FT a SE... ;-)

3 _Saber _Saber | 14. listopadu 2013 v 20:28 | Reagovat

So amazing!!!! Miluju tvoje povídky !!!! Opravdu skvěle napsaný díl! :D Což takhle StingLu??? xD

4 NaLu Forever NaLu Forever | 14. listopadu 2013 v 21:59 | Reagovat

Nádhera,už se těším na další díl.:3 A podle mě by bylo super,udělat nějakou povídku na pár SoulxMaka. :)

5 <3 <3 | 16. listopadu 2013 v 12:43 | Reagovat

super doufam,že tu bude rychle pokračování a další povídka NaLu a SoulxMaka by taky nebyla špatná..

6 Kucka Kucka | 16. listopadu 2013 v 17:11 | Reagovat

Príbeh sa mi stále strašne páči :) :D pekne si to rozpísala :D a inak bolo by strašne super keby si spravila další príbech soul x maka :D

7 zirafka12 zirafka12 | 30. prosince 2013 v 12:38 | Reagovat

[5]:sohlas

8 Jearis Jearis | 3. listopadu 2014 v 17:20 | Reagovat

more, more, more NaLu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama