I'm not afraid-6.díl

30. října 2013 v 1:38 | Natsumi ^ ^ |  Povídky
Po nějakém čase, je tu další díl povídky, tak si ho užíjte :333 a všichni povinně okomentujou a zkrytizujou !!!!!
Najednou se od jezera začalo vznášet stovky lampionků."Natsu..."pomyslela jsem si a oči se mi zalily slzami.I přesto, že jsem byla naštvaná,smutná a zklamaná, se mi nějakým zázrakem na tváři vytvořil úsměv, při pomyšlení, že je Natsu s Lisannou šťastný.Vyrazila jsem k jezeru s myšlenkou, nedát před Natsuem znát, že jsem kvůli němu smutná.Kdybych tam nedošla, měl by o mě strach.Tak jsem šla.Celou cestu, jsem si říkala, že když je Natsu šťastný, budu i já,....ale bylo to k ničemu.Nejsem si jistá, jak dlouho budu schopná se přetvařovat, ale snad nic nepozná.Čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím hůř se mi dýchalo.Těžce jsem lapala po dechu, ale šla dál.

Nad hlavou mi poletovaly lampiony, které mě vedly k jezeru.Náhle se přede mnou začal rýsovat břeh , kolem kterého pobíhal Natsu a zapaloval další a další .
"Ahoj Natsu."řekla jsem se snahou znít vesele,když už jsem byla téměř u něj."Nazdar Lucy !" odpověděl nadšeně."Tak o co jde ?" řekla jsem,...musela jsem se hodně přemáhat,abych nedala znát smutek."Já ti chci něco říct, ale musíš se mnou jít na loď"řekl tajemně."Aha, tak jdeme."opravdu mě zajímalo, co mi Natsu chce říct, tak jsem bez váhání souhlasila.
Nastoupila jsem do lodi společně s Natsuem a vydali jsme se ke středu jezera.Od hladiny se odrážely poletující světélka a ozařovaly vodní plochu."Tak už mi řekni o co jde.","No dobře,...dnes je to přesně 10 let co jsme se poznali, teda i s těmi sedmi lety na Tenrou islandu."řekl a věnoval mi široký upřímně radostný úsměv.10 let co jsme se poznali...jaktože jsem na to zapoměla..."Natsu...,ty-" byla jsem z toho v šoku...10 let.Slzy mi začaly stékat po tvářích,musela jsem zavřít oči,...je to od něj tak milé.Už je to 10 let co ho miluji."Nic neříkej,...já to chápu."řekl a pevně mě objal.On...Potom co jsem se zklidnila, jsme si povídali co se za těch 10 let událo..."Naše 1. spolešná mise, vzpomínáš ?","Jo, tehdy jsem to zvorala...","Nebo fantasie.","Hm,...to byla krása."najednou mě napadlo....prožili jsme toho tolik, ale on o mě nedokáže přemýšlet jinak než o kamarádce..."Nebo magická olympiáda, já ti říkal že to vyhrajeme."..."He, jo."odpověděl jsem spěšně,i když jsem nevěděla na co."Děje se něco Lucy ?","Ne, ale asi už bych měla jít.."odpověděla jsem ,když jsem si uvědomila, že přátelsví mezi mnou a Natsuem se nikdy nezmění v něco víc.....a tahle představa mě zničila"Co ? Proč ?","To je jedno, ale mohl by si mě prosím vzít zpět na břeh ?"řekla jsem už smutně."No dobře." odpověděl s absolutně nechápavým tónem v hlase.
Celou cestu zpět ani jeden z nás neřekl ani slovo a já si v hlavě přemítala těch 10 let...a ten moment, když jsem viděla jeho pohled určený Lisanně.Když už jsme byli u břehu a já se zvedala k odchodu, Natsu mě chytil za zápěstí a stáhl zpátky do lodi."Řekni mi pravdu...,provedl jsem něco ?","Ne.."zalhala jsem a musela se vyhýbat jeho očím.Chvíli na mě jen tak koukal a tisknul mi ruku....snažil se mi podívat do očí.Pak zklonil hlavu a pustil mě...Pomalu jsem se zvedla a otočila.Ještě před tím než jsem odešla jsem se ho musela zeptat..."Natsu....ty...miluješ Lisannu ?" cítila jsem jak zvedl za mými zády hlavu.Neodpověděl.....to mi stačilo.Pomalu jsem odkráčela a tiskla si na hrudi přívěsek draka.Servala jsem ho z krku a hodila mu ho k nohám.
Potom jsem se rozběhla domů.Když jsem probíhala lesem uviděla jsem naproti mě osobu, jejíž bílé pramínky vlasů svítily v temnotě noci.Byla to Mira.Vběhla jsem jí přímo do náruče."Lucy..."řekla soucitně."Pojď."Z té noci si vzpomám jen na svůj byt a Miřinu laskavost.
Když jsem se ráno probudila, chtěla jsem na včerejšek zapomenout,...chtěla jsem zapomenout na jeho laskavost a na to následné ticho, které mi rostříštilo srdce na tisíce kousků.Otevřela jsem oči a naproti mě byly krásné šaty.Vstala jsem, abych se na ně podívala.Byl k nim přiložený lísteček."Lucy, tyhle šaty jsem ti vybrala na ples.Zůstala bych u tebe dokud by ses nevzbudila, ale musím zařizovat již zmínný ples.Doufám, že příjdeš.Mirajane."...Je tak hodná.Ples...Natsu tam jde určitě s Lisannou.V tom někdo zaklepal na dveře."Už jdu."zavolala jsem."Ahoj Lucy!"vykřikla Levi, když mě uviděla."Ahoj.Co tady děláš ?"řekla jsem zmateně, vůbec jsem jí tady nečekala."No co by, jdu si pro tebe.","He ? Pro mě ?","Všichni se u Erzy připravujeme na ples,....ty jsi to nevěděla ?","Ne, ale to je jedno." řekla jsem a nervózně se podrbala na hlavě.Vzala jsem si šaty a všechno potřebné a společně s Levi se vydala k Erze.
Celý zbytek dne jsem spolu se všemi dívkami z cechu strávila u Erzy doma.První jsme si všechny daly koupel a než jsme se nadály byl večer a my se převlékaly do svých šatů.Celou dobu jsem se tak moc bavila, že jsem na Natsua ani nepomyslela a to i přes to , že jsem na očích neustále měla Lisannu.Když už jsme všechny odcházely do cechu, odchytla jsem Lisannu...potřeboval jsem slyšet i od ní, že Natsua miluje."Co je Lucy ?","No já jsem se tě chtěla zeptat....ty miluješ Natsua ?"podle jejího výrazu jsem usoudila, že tuhle otázku opravdu nečekala, pak se ale začala usmívat."No jo,...víš my spolu chodíme."oznámila mi radostně.I když jsem tohle čekala, zaskočilo mě to.Bylo těžké to slyšet od někoho jiného."Aha,...no moc vám to přeji."nelhala jsem, Lisanna je má kamarádka a já jí přeju být šťastná."Děkuju Lucy."řekla a také odešla.Chvíli jsem tam jen tak stála a opírala se o stěnu...Takže spolu chodí.
Když jsem došla k cechu, před vchodem už na mě čekal Loki."Ahoj Lucy, dnes vypadáš jako zářící hvězda na noční obloze...",polichotil mi...,nebo aspoň myslím že to měla být lichotka"Ahoj,no díky."řekla jsem rozpačitě.Vešli jsme do dveří.Cech teď vypadal úplně jinak...byl tady ohromný prostor k tanci, nad kterým byla zavěšená disco koule,stoly pokryté ubrusy byly sesunuty ke kraji a bylo na nich spoustu občerstvení, stěn byly zdobeny všelijakými stuhami a přímo u vhodu byl stoleček s hlasovacími lístky pro krále a královnu plesu.Na pódiu právě byla Mira a vedle ní mistr, chystající se na proslov.Co jsem tak postřehla, tak Levi tady byla s Gajeleem,Gray s Juvií,Wendy s Romeem,Erza s Gerradem....a Natsu s Lisannou."Pojď si sednout."vyzval mě Leo.Mistr začal svou řeč "Jsem rád že jsme se tady všichni sešli a na úvod vám chci připomenout, že máte do 11 hodin čas volit vaši královnu a krále plesu....Co bych jinak tak řekl...BAVTE SE !!!!" vykřikl a spolu s ním, začal výskat zbytek cechu.
Mira, která stále stála na pódiu se přemístila k mikrofonu a začala zpívat krásný ploužák.Všichni se vrhli na parket včetně mě a Lokiho.Pomalu jsme se pohybovali v rytmu písně a já myslela na to, jaké by to bylo, kdybych tu byla s Natsuem.Najednou stál s Lisannou před námi.Vypadali spolu opravdu hezky...náhle jsem zachytila jeho letmý pohled směřovaný ke mně a jak mu začaly červrnat líčka.Z tváře se mu vytratil jeho bezstarostný výraz a nahradilo ho něco, co nedokážu popsat.Když skončila Mira zpívat, vrhl se na její místo Gajeel s jeho šudy do dou.Většina lidí z parketu odešla k občerstvení nebo k hlasovacímu stolku.Jediná Levi zůstala stát před pódiem a nervózně se usmívala.
"Lucy, tak se netrap a užij si dnešní večer."řekl mi Loki, když jsem punč vylila mimo sklenici."Hm, díky Leo."řekla jsem a věnovala jsem mu úsměv.Když už po Gajeelovi začali lidi bučet a házet věci, ujala se mikrofonu zase Mira.Její líbezný hlas zaplavil místnost."Smím prosit ?" vyzval mě Gray.Chvíli jsem zaváhala a otočila se na Lokiho, který mi kývnutím dal najevo ať jdu."Jo."odpověděla jsem Grayovi a vydala se s ním na parket.Lisanna teď tančila s Elfmanem.Kde je Natsu ? proběhlo mi hlavou, když jsem ho nikde neviděla."Tak co Natsu, Lucy ?"zeptal se mě Gray,"Huh ? Co ? No nic moc..." proč se mě ptá na Natsua ?"Ale no tak, já vím, že ho máš ráda.","Jakto ?" řekla jsem zaskočeně, z kama to věděl ? ,"To tady ví všichni,...až na Natsua,...blbeček jeden."řekl a trochu se u toho zasmál."To jsem tak průhledná ?"pověděla jsem nervózně"No, vlastně jo.","Já...no včera jsme se trochu nepohodli..." řekla jsem konečně.
Když písnička zkončila Gray se zase vrátil k Juvii."Loki myslím, že půjdu nachvíli ven, můžeš jít nabrat trochu sil do tvého světa, jo ?"řekla jsem mu, když jsem se k němu vrátila"Dobře zachvíli jsem zpět."řekl a zmizel.Vyšla jsem ven z cechu a na přehu řeky jsem uviděla Natsua.Byl sám a vypadal smutně.Chtěla jsem za ním jít, ale pak jsem si vzpoměla na to, co se stalo včera.Náhle se otočil a podíval se na mě.Kývl na mě hlavou, na znamení, že mám jít za ním.Chvíli jsem váhala, ale nemohla jsem se mu pořád vyhýbat.Došla jsem za ním a oba jsme si sedli na okraj řeky."Promiň..." za co se mi jako omlouvá ? za to, že mě nemiluje ? za to, že mi zlomil srdce ? problesko mi hlavou."Z-za co ?" vykoktala jsem nakonec,"No...." To jsem si mohla myslet...omlouvá se, ale neví za co."Dobrý Natsu, netrap se kvůli tomu včerejšku...já jenom neměla náladu."zalhala jsem."Hmmm...."zamručel...ale nevěřil mi."Asi už bychom měli jít zpátky."navrhla jsem po chvilce."Jo..."řekl, zvedl se a podal mi ruku.Vytáhl mě na nohy,..teď jsme u sebe byli tak blízko že jsme se téměř dotýkali nosy.Začal se ke mě přibližovat víc.Jeho rty byly skoro na mých.Co to dělá ? Nemá náhodou Lisannu ? říkala jsem si.Srdce mi tlouklo jako o život a motýlci mi poletovali v břiše.Co to sakra dělá ? Proč mě tak mate ?
Doufám, že se vám tento díl líbil :333 kdo ještě nehlasoval v anketě DIY tak šup šup :DD kdo na fb nemá lajklou stránku tak ať to hned napraví TADY a hlavně prosím OKOMENTUJ A KRITIZUJ :333
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co říkáš na vývoj příběhu ?

Megahustěkrutopřísný OwO 93.8% (30)
Je to moc pěkný :33 6.3% (2)
jo je to v poho :) 0% (0)
nic moc -.-' 0% (0)
o ničem -___-" 0% (0)

Komentáře

1 NaLu Forever NaLu Forever | 30. října 2013 v 3:46 | Reagovat

Skvělý vývoj děje,už se těším na další díl. ;)

2 NaLu!! NaLu!! | 30. října 2013 v 12:20 | Reagovat

Super, ale natsu má přece cestovní nemoc nemohl být na lodi... Jinak je to Supeeer a doufám, že tu bude rychle další díl :D

3 natsumi-no-sekai natsumi-no-sekai | 30. října 2013 v 13:08 | Reagovat

jo to sem nedomyslela O.O promiň, ale v příštím díle to vysvětlím a děkuju :33 [2]:

4 Sheia Sheia | 30. října 2013 v 18:45 | Reagovat

Božíí ... honem další díl prosím !!! :))

5 Kač. Kač. | Web | 31. října 2013 v 15:57 | Reagovat

Hned. Chci. Další. Díl. HNED.
- To... Arghh.... TO NESMÍŠ DĚLAT!!! hned chci pokráčko! :D Je to úžasný, jen tak dál! :)

6 Kate Kate | 7. listopadu 2013 v 14:06 | Reagovat

Boží!!!!Nemůžu se doškat jak to dopadne! :3

7 Lucy-chan Lucy-chan | 7. listopadu 2013 v 16:15 | Reagovat

Nádhera,
prostě je to bombastické.
Prosím prosím pokračuj.Píšeš povídky skvěle.Nej povídka jakou jsem kdy četla.
A ten obrázek je boží.

8 zirafka12 zirafka12 | 30. prosince 2013 v 12:35 | Reagovat

[7]: souhlasim :-D

9 Jearis Jearis | 3. listopadu 2014 v 17:11 | Reagovat

*zvyšuje se hlad po tých FF*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama