I'm not afraid-5.díl

7. října 2013 v 17:24 | Natsumi ^ ^ |  Povídky
Takže po moc dlouhém čekání je tu další díl :))
On na mě určitě nevolal.Utíkala jsem dál a dál.Těžce jsem lapala po dechu a v hlavě slyšela jen jak Natsu volá mé jméno.Když už jsme běžela nějakou dobu a už ani nevěděla kde jsem, zastavila jsem.Byla jsem daleko za městem.Ocitla jsem se na nějaké louce s altánkem uprostřed.Rozhodla jsem se že tady nějakou chvíli zůstanu.Šla jsem si sednou do altánku a přemýšlela.Kdybych nebyla tak zbabělá mohla jsem Natsua pozvat já.Můžu si za to sama.Tyhle slova se mi neustále přemýtali v hlavě.

Najednou mě někdo chytl za rameno."Lucy ,co se děje ?" řekl milý hlas.Stál tam Leo."Loki ?! Co tady děláš ?","Cítil jsem, že tě něco trápí...","To jen..."polka jsem na prázdno a rozmýšlela si co mu řeknu."Lucy, přede mnou nemusíš nic tajit." řekl Loki, když už jsme mlčela delší dobu."Jde o Natsua,...já ho totiž-","Ale no tak, to už vím..."řekl trochu smutně."Ublížit ti snad ?","Ne, ne tak docela, já jsem jenom myslela že to mezi námi bude jiné ale....jsem furt jenom ta holka z cechu se kterou se přátelí..."začalo mě pálit v očích.Vtom mě Leo obejmul."Nebreč, slzy ti nesluší.Jestli nevidí to, jak jsi úžasná, musí být slepý."už jsem slzy neudržela."Leo...teď mě napadlo..."řekla jsem potom co jsem se trochu uklidnila"fairy tail pořádá ples a no já...nemám tam s kým jít, Natsu jde s Lisannou....,nechtěl by si jít se mnou ?","Huh ?... samozřejmě, půjdu moc rád." řekl nanejvíš mile.Asi dalši hodinu jsme seděli v altáku a čekali než přestane pršet.Kapky deště přehlušovali vítr, prohrabující se mi ve vlasech.Loki seděl blízko mě a objímal mě ramenem."Tak myslím, že by ses měla vrátit, ostatní se o tebe budou bát."řekl když déšť ustál a na oblohu vylezlo slunce"Hm."přikývla jsem a vyrazili jsme zpět.
Po cestě jsme probírali snad úplně všechno,...až na Natsua a za to jsem i ráda.Když už jsme asi po dvou hodinách byli zpět ve městě Loki se se mnou rozloučil a vrátil se do svého světa.Bylo asi půl deváté a já už byla unavená, tak jsem zamířila rovnou domů.Po mojí celodenní tůře jsem byla celá špinavá.Napustila jsem si vanu a naložila se do horké koupele.Když v tom někdo zaklepal na dveře."Už jdu !" zařvala jsem zrovna, když jsem vycházela z koupelny.Hodila jsem na sebe župan a zamířila ke dveřím."Kdo to teď může být..."mumlala jsem si pro sebe."Ahoj..."řekla Erza posmutněle, když jsem otevřela dveře."Erzo ?! Ahoj, co tady děláš tak pozdě ? .Pojď dál....Sedni si a já nám uvařím čaj."řekla jsem, když jsme viděla Erzu jak stojí přede dveřmi a zaraženě pozoruje podlahu.Nic mi neodpověděla, ale sedla si na pohovku."Tak Erzo, co se děje ?" zeptala jsem se, když jsem donesla na stůl čaj."No , jde o ....Gerrarda.Je zpět ve městě a mistr mu nabídl dočastný pobyt v cechu...","Aha, ale není to spíš dobrá zpráva ?","Huh ? no víš, za dva dny je ten ples a já...já se bojím, že mě Gerrard nepozve a ....","Aha,...no Erzo já jsem si jistá, že tě pozve."řekla jsem jí s úsměvem."Děkuji Lucy."a úsměv mi oplatila.
"A s kým půjdeš vlastně ty ? Už tě Natsu pozval ?"Natsu....najednou jsem se cítila strašně smutně."Lucy ? Děje se něco ?Kde si vlastně celý den byla ?","He ? T-to nic,...já jdu s Lokim.","S Lokim ?!","No jo, vlastně já jsem byla dnes celý den s ním.","Aha,...no já jsem myslela že půjdeš s Natsuem.","Hmm...jo, popravdě řečeno já taky."řekla jsem potichu, ale ne natolik, aby to Erza přeslechla."Ale potom co mě dnes téměř ignoroval a byl zahleděný do Lisanny, jsem se té představy vzdala...","Lucy...proč to vzdáváš tak rychle ? Takovou tě neznám."řekla soucitně."Myslím, že problém je v tom, že je má láska pouze jednostranná."řekla jsem s posměškem v hlase a slzami v očích.Najednou mě Erza obejmula."No tak, to nemůžeš vědět.Všichni to máme těžké, ale nepřestáváme bojovat,...to si zapamatuj.","Děkuju,děkuju Erzo."
Další den jsem se probudila a první věc, kterou jsem uviděla, byla malá krabička,ležící na nočním stolku.Co to je ?Pomyslela jsem si.Sedla jsem si a otevřela ji.Uvnitř byl řetizek s drakem.Natsu.Tohle mě napadlo, když jsem uviděla stříbrný řetízek draka.V krabičce byl kromě řetízku i vzkaz."Sejdeme se dnes večer u jezera.PS:Vem si to prosím s sebou.-Natsu."Chvíli jsem jen zaraženě pozorovala vzkaz .Co to má být ? Sejdeme se dnes večer u jezera ? Kdy to sem dal a jak se sem vůbec dostal ? V hlavě se mi najednou přemítalo tolik otázek.Potom co jsem se na téměř polovinu z nich snažila odpovědět, ale bez úspěchu, jsem usoudila, že nejlepší bude nezatěžovat si tím hlavu a prostě jít večer k jezeru.
Celý den utekl jako voda.Byla jsem v cechu, v knihovně a nakonec jsem se jen tak potloukala po městě s Pluem.Když se začalo stmívat, šla jsem se domů přesléct.Potom jsem konečně vyrazila k jezeru s přívěskem draka na krku.
Když jsem vyšla z domu, venku už byla docela tma.Vítr kolem mě si hrál s podzimním listím a korunami stromů.Celou cestu mi hlasitě tlouklo srdce a já si přemítala co asi může Natsu chtít.Najednou jsem procházela kolem cechu, z kterého se jako obvykle ozýval hluk a ze dveří vyběhla Erza."Lucy ! Ahoj,...musím ti něco říct."řekla uspěchaně"Ahoj Erzo, co se děje ?","Víš,...dneska jsem...já jsem viděla Natsua a on,...no totiž já nechci aby jsi byla zklamaná...","Ale no tak, povídej."řekla jsem když už jsem si byla jistá, že to nebude příjemná zpráva."On se líbal s Lisannou,... viděla jsem je dnes u něj doma, když jsem šla s Grayem kolem."Najednou se svět okolo mě zatočil a sevřel se mi žaludek."On se líbal s Lisannou...."ozvěna těchto slov nepřestávala znít v mé hlavě ."Jsi v pořádku ?"zeptala se mě Erza"Ne...,ale budu, neboj."řekla jsem s falešným úsměvem."Díky Erzo, já půjdu...","Lucy..."řekla, když jsem se otočila a šla dál.
Proč ? ...Proč mi to udělal ?
Najednou se od jezera začalo vznášet stovky lampionků.
Tak konečně....doufám, že se vám líbí :33podle mě je tenhle díl nic moc ale co :DD nezapomeňte mi napsat do komentářů váš názor a poslat mě všem fanouškům Nalu :'DD ať si to čte víc lidí a mám motivaci psát dál :33
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zdena600 zdena600 | 7. října 2013 v 17:29 | Reagovat

jéé další díl :33 Arigato !!

2 Lucy Lucy | 9. října 2013 v 6:20 | Reagovat

Nádhera jen pokračuj dál v psaní:)
Miluji NaLu :-x  :-x  :-x

3 Ellen Shinigami Ellen Shinigami | 13. října 2013 v 11:17 | Reagovat

OMg!!!! Boží piš dál miluju NaLu!!!!

4 Kač. Kač. | 26. října 2013 v 20:23 | Reagovat

Paraaaaaada!!! Hned dalsi prosiiim!!!

5 naluofil naluofil | 13. dubna 2014 v 11:22 | Reagovat

Měla k tomu jezeru jít. ;-)  :-(  :-D

6 Jearis Jearis | 3. listopadu 2014 v 16:54 | Reagovat

nya, boží, další pjoším.... *čte co nejvíc nalu, úchylka, pokud nebude nalu, bude absták, prosím pomoc, nevinná shipperka, zachran jí dalšími příběhy :3*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama