I´m not afraid-4.díl

28. srpna 2013 v 15:56 | Natsumi ^ ^ |  Povídky
Tak po dlouhém čekání, je tady další díl :33 Užíjte si ho :))
"N-Natsu ? Co to děláš ?", chvíli na mě jen tak zaraženě hleděl, myslím, že byl stejně překvapený jako já."Uhmm....promiň máš něco ve vlasech .",a z vlasů mi vyndal okvětní lístek sakury...Díval se mi tak hluboko do očí, jako by se pokoušel zachytit, co si myslím, ale zřejmě že by se mu to nepovedlo, ani kdyby uměl číst myšlenky, protože já sama nevím co bych si měla myslet."Natsu ?","Huh ?","Slezl by si už konečně ze mě ? " řekla jsem netrpělivě.Ne že by mi to vadilo, ale kdyby nás takhle někdo viděl, mohl by si to špatně vyložit."Jo, promiň..."


"Proč si vlastně tady ?"zeptala jsem se, když ze mě slez a posadili jsme se u kmene sakury,"Nemáme náhodou společně hlídat Nanami ?","No jo, ale ráno se to tak nezdálo..."Ráno...proč jsem to vytáhla ?!,"Promiň, já jsem...byl jsem se podívat za Grayem a...."řekl ,"A co ?","No, on a Juvie se k sobě ceklem měli.","Jak to myslíš ?","Když jsem tam došel, tak ještě spali, myslel jsem, že jim udělám pěkného budíčka a..."jak tipické, nemyslí na nic jiného než aby Grayovi dělal naschvály..."...a byli u sebe blíž než je obvyklé-",na konci věty se zarazil,...zčervenal a odvrátil ode mě svůj pohled.Zdál se nervózní, vzpoměl si na dnešní ráno."A-aha, zajímavé..."chvíli mezi námi vládlo trapné ticho, které přerušil Nanamiin pláč."Já tam půdu."řekla jsem spěšně, ale Natsu mě chytil za zápěstí a stáhl zpět."Ne, tentokrát jdu já."usmál se a odkráčel ke kočárku."...dobrý, neplač jsem tady, ššš...", nikdy bych neřekla, že to Natsu umí s dětmi.Po chvilce přestala Nanami brečet.
"Jo mimochodem, přinesl jsem nám oběd."a ukázal na proutěný košík opodál."Hu ? Super, už mám hlad."Šla jsem ke koši, když v tom jsem uslyšela obrovskou ránu.Ozvala se ze sídla.Otočila jsem se na Natsua, který už stál na nohou a také vzhlížel k domu."Na vezmi ji do bezpečí, já jdu."řekl, když mi podával Nanami."Hm."přikývla jsem.Rozhlížela jsem se kolem, kam bych mohla Nanami ukrýt, když vtom jsem najednou uviděla jak ke mě od domu letí Happy a Charla nesoucí Wendy, která držela Eli a Happyho se Shinem."Wendy, co se děje ?"vyhrkla jsem, když přiletěli ke mě."Někdo nás napadl, Erza, Gray, Juvia i Natsu proti nim bojují.","Musím jim jít pomoct.Ale teď pojďme dát děti do bezpečí."
Když jsme s Wendy všechny schovaly, rychle jsem utíkala k sídlu.Jakmile jsem vešla,zarazil se mi dech.Gray i Juvia leželi pomlácení na zemi a Erza klečela vyčerpaná na kolenou vedle nich.Natsu zrovna bojoval s jedním z nich."L-Lucy co tady děláš ? Jdi pryč !" zařvala na mě Erza."Ne,...nenechám vás samotné.","Dobře, nechám to na vás.Jdu vzít Graye a Juviu do bezpečí."řekla Erza.
"Ale, ale ale,....další víla se chytla do klece."promluvil na mě chladný mužský hlas."Kdo jsi ? ",ohradila jsem se."Hluboce se omlouvám..."ze stínu se vynořil vysoký černovlasý muž se zjizvenou tváří a značkou cechu na rameni-vlk s drápy trhajícími kuži,"...já jsem Hatori z temného cechu Wolf claw.","Proč jsi tady ?","Mám tady misi, ukrást tady jednu knihu, ale dostat k tomu pár víl není špatné."řekl s posměškem v hlase."To se ti nepovede !",křikl Natsu poté co jeho protivník padl k zemi."Dokud jsme společně, nemáme se čeho bát.","Silná slova, ale obávám se, že je to lež."tohle nebudu poslouchat, já mu ukážu"Bráno býka, otevřít.Taurus !!!","Aaa Lucy-sama, dnes vám to velice sluší."polichotil mi Taurus,"Jo furt, Taurusy támhle je tvůj protivník.","HAAAA!!!"zaburácel a vrhl se na temného mága."Opravdu si myslíš, že mě hvězdný mág zastaví ?","Proč ne ? Ale já tě zastavím určitě!"zařval Natsu a vrhl se na něj ve stejnou chvíli jako Taurus,"Karyuu no tekken !!!"v moment kdy se Natsuova pěst a Taurusova sekera měly setkat s protivníkovou tváří, Hatori zmizel."Teleportovací magie, užitečné."ozval se, když se objevil na druhé straně síně.
"Mě tohle nezastaví, Lucy nech to na mě."řekl Natsu,"Hm."odvolala jsem Tauruse a pozorovala boj."Tak si mě zkus chytit."řekl černovlasý muž.Najednou se začal teleportovat z místa na místo.Natsu se zběsile rozhlížel kolem.Najednou mě napadlo, že přece je pořád tady, jeho pach je tu určitě pořád cítit."Natsu, použí čich!" zařvala jsem na něj.Najednou vypadal tak soustředěně,zavřel oči a vzápětí vyrazil k protějším dveřím.Hatori najednou ležel pod Natsuovou ohnivou pěstí."Myslíš si, že mě tohle zastaví ?" řekl a teleportoval se pryč z Natsuovy blízkosti."LUCY POZOR !!!" zařval na mě Natsu, ve stejnou chvíli kdy už mě pod krkem držel Hatori."Opravdu jste si mysleli, že vyhrajete ?"vtom se se mnou přemýstil a praštil se mnou o stěnu, další stěna, zem i strop."LUCYYY!!!" to je poslední slovo, které si z toho okamžiku pamatuji.
Společně s neúprostnou bolestí a těmito slovy jsem se probudila v něčí náruči.Bylo chladno, ale mě i přesto hřálo jeho tělo."Natsu ? Co se stalo ?"řekla jsem, když jsem zahlédla jeho růžové vlasy."Pššt...o to se nestarej a odpočiň si."Ani jsem se s ním nehádala.V okamžiku jsem usnula.Ten sen,...zdál se mi znovu.Poté co jsem utekla, ocitla jsem se pod hvězdnatou oblohou.Běžela jsem dál a dál.Když už jsem nemohla šla jsem a na pokraji sil jsem si lehla a obdivovala padající hvězdy."Proč přede mnou utíkáš?"řekl vlídný hlas.Pak byla tma.
Probudila jsem u sebe doma.Chtěla jsem si sednout, ale jen co jsem se o to pokusila, rozbolelo mě celé tělo."Pomalu, přece jenom už tady ležíš 3 dny."řekl milý dívčí hlas."Jo díky."najednou u mě stála Wendy a léčila mě."Co se stalo ?","Natsu říkal, že potom co tě ten mág zajal a ty jsi omdlela, pustil se do něj ještě víc než před tím.","To je mu podobné, pro přátele udělá všechno...přátele.","Jo, ale jako obvykle se Natsu nechal moct unést, takže je celý dům v troskách."řekla nervózně"Huh ?Takže žádná odměna ? NÉÉ..."řekla jsem hysterycky,"Ne, poté co se Pan a Paní Nori vrátili, byli celkem zaražení, ale řekli nám, že naší misí bylo hlídat děti a to se nám povedlo, takže i když jsme jim zbořili sídlo, dali nám polovinu psané odměny.","Aha... Aspoň něco.","No myslím, že už jsi v pořádku."Díky Wendy, mimochodem jak dlouho už jsi tady ?","Moc dlouho ne, všichni se u tebe střídali, ale nejvíc času tady strávil Natsu"Natsu byl tady ? "Aha","Můžeme jít do cechu ?" zeptala jsem se."Hm."přikývla.
Když jsme vstoupily, všechno bylo přistarém.Jakmile mě lidi zaregistrovali začali mě zdravit."Lucyy !!!"kolem krku se mi vrhla Levy"Jsem ráda, že jsi v pořádku."usmála se"Ahoj Levy-chan, děkuju.","Náhle jsem spozorovala Natsua, jak zaujatě pozoruje Lissanu, která si u baru povídala s Mirou.Myslím, že si mě ani nevšiml."Tak zatím."řekla Levy.Šla jsem si sednou ke stolu za Erzou, kde mimo jiné seděl i Natsu s neustálým pohledem upřeným k Lissaně."Ahoj lidi."řekla jsem když jsem si sedla vedle Erzi."Ahoj Lucy, vypadáš dobře."řekla,"Dík.","Ahoj Natsu.","Oo, ahoj Lucy, je ti už dobře ?" zeptal se s červenými líčky,"Jo dík."
"Lidi, poslouchejte ! Mistr chce něco oznámit."řekla Mira, která teď vedle mistra stála na pódiu.Všichni rázem ztichli a pozorně sledovali mistra."Takže po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl oživit tyto nudné dny...."začal," a proto vyhlašuji, že za 2 dny bude Fairy tail pořádat ples !!!!" v cechu se najednou rozhostil radostný hluk."Všichni si sežeňte partnera a za dva dny v pět hodin vás tady očekávám."dořekl."Tak na to se napijem!" zařvala Canna a spolu s ní začali všichni slavit.Natsu opět zaujutě pozoroval Lissanu a já měla jasno-Pozve ji na ten ples.V okamžiku se zvedl a zamířil k Lissaně.V očích mě začalo pálit.Ryhle jsem vyběhla z cechu.Pršelo, ale ani kapky dopadající na zem, nepřerušili jeho hlas volající mé jméno, ale to byla jen má představa.On na mě určitě nevolal.
Tak doufám, že to zato dlouhé čekání stálo :33 mimochodem jsem strašně ráda, že mi píšete i komentáře a děkuji, že čtete dál.Jestli máte někoho kdo má rád povídky a Nalu, tak moji povídku doporučte, ať má smysl psát dál :DDD
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 petra petra | 28. srpna 2013 v 16:23 | Reagovat

úžasný :3 snad brzo bude další díl! :))

2 zdena600 zdena600 | 28. srpna 2013 v 17:04 | Reagovat

:D DALŠÍÍÍÍÍÍ :D DÍÍÍÍÍÍL :D PROSÍÍÍÍÍÍM

3 Lucy Hertfila Lucy Hertfila | Web | 28. srpna 2013 v 20:24 | Reagovat

Nádhera piš prosím dál.

4 fairytaillover fairytaillover | 28. srpna 2013 v 22:11 | Reagovat

Krááááááása :-D

5 Kucka Kucka | Web | 1. září 2013 v 13:58 | Reagovat

S-K-V-E-L-É!!!!!!!!!!!!!!! :D ach jaaaj tento príbeh sa mi páči stále viacej a viacej a viacej! :D už sa neviem dočkať ďalšieho pokračka :3 dúfam že ho dáš čo najskôr :D a inak nechcela by si si so mnou spriateliť blogy? :D

6 natsumi-no-sekai natsumi-no-sekai | 1. září 2013 v 14:08 | Reagovat

[5]: Ahoj, moc ti děkuju :33 další díl sem dám asi dnes a na spřátelení tady je rubrika, tak napiš tam :DD

7 my-midnight-tears my-midnight-tears | Web | 6. září 2013 v 20:37 | Reagovat

Nedakuj :D Prosiiiiiim daj už to pokračko :D :D

8 my-midnight-tears my-midnight-tears | Web | 6. září 2013 v 20:40 | Reagovat

Nedakuj :D Prosiiiiiim daj už to pokračkooooooooooo :D :D prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím a prosím :D mooooc :D notaaaak :D

9 naluofil naluofil | 13. dubna 2014 v 11:13 | Reagovat

Nemám slov, boží. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama