I'm not afraid-Moje 1. povídka-1.díl

18. července 2013 v 8:32 | Natsumi ^ ^ |  Povídky
Rozhodla jsem se, že napíši moji 1.povídku.Doufám,že se vám bude líbit.
Anime:Fairy tail
Pár:Nalu

Když se tak zamyslím, celý můj život, před tím zlomem, byl jen ztráta času.Poté co mi umřela matka, to bylo ještě horší.A tak jsem se rozhodla to změnit, ale nebýt jeho, nejspíš by se nic nezměnilo.To díky němu jsem tak neskutečně šťasntná,...protože mě přivedl do Fairy tailu.


Vstoupím do těch velkch dveří a první co uvidím, jsou ty růžové pramínky vlasů a krásná melodie jeho smíchu.Jak jinak je tu zase živo.Včera se vrátil Gildarts, tak se slaví,...chudák Cana, její otec už jí zase tiskne k sobě a já vidím v jejích očích ten unavený, ale přesto šťastný pohled.
"Hej Lucy !" volá na mě od stolu Natsu.Nejsem si jistá, ale mám pocit, že mi začali červenat líčka.Rychle se uklidním a jdu si sednout k němu.Sedí tam s ním i Erza, Gray a Wendy."Hoj Lucy!" ozve se znova Natsu."Ahoj lidi" odpovím a usměji se.Gray s Erzou o něčem vášnivě diskutovaly, tak mi to nedalo a musela jsem se zeptat, "O co jde ? "....myslím, že mě neslyšli přes ten hrozný kravál, který tady panuje."Hej Erzo !" řeknu trochu hlasitěji.Rychle se na mě otočila "Oh, ahoj Lucy, co se děje ? ","O čem se tady tak bavíte ? ","Probíráme která mise by pro nás byla vhodnější" věnuje mi mírný úsměv."Mise ?,..myslíš, že bych mohla s vámi ? Zachvíli mi vyprší nájem a tak trochu už nemám peníze. " podrbu se nervozně na hlavě."Jo, myslím ,že to bude dokonce i lepší." odpoví mi Erza milým hlasem.
Otočím se zpátky k Nasuovi, ale někam zmizel,...kde je ? "Gildartsi, teď když jsi zpátky, chci s tebou bojovat !" vykřikne nadšeně."Ale no tak, Natsu ,nech mě užívat si svou krásnou dceru..."a zvovu se začal lýsat ke Caně. Natsu ztratil trpělivost a už běžel přímo naproti Gildartsovi se zatnutou pěstí, připravenou zaůtočit."Tak pojď, teď jsem nažhavenej !!! ".Gildrats napřáhl ruku a ani nevím jak se to stalo, ale Natsu už byl na zemi.Začala jsem se smát a se mnou i zbytek cechu."Už mě necháš být ? " zeptal se Gildarts se smíchem v hlase.Natsu se zvednul a opět zaútočil, "Já se nevzdám!" ale opět skončil na zemi.
Šla jsem si sednou k baru, kde už mi Mira nesla pití."Arigato Miro" usmála jsem se na ni.Oplatila mi úsměv a spustila "Tak jak ti to jde s Natsuem ?" Tak teď už jsem jistě zčervenala, Mira a Levy byly jediné ,komu jsem řekla ,že mám Natsua ráda."N-no žádná změna" odpovím nervózně, tyhle rozhory jsem nikdy neměla ráda.Mira očividně vypozorovala, že se o tom nechci bavit a radši změnila téma. "Vybrala už jsi si nějakou misi ?", "Myslím, že půjdu někam s Erou, Grayem, Natsuem a Wendy", "Aha" odpoví zase s úsměvem na tváři.
V tom se k nám přižene Erza a podá Miře papír s misí. "Už jste si vybrali Erzo ?", "Jo, myslím, že tahle bude nejlepší".
"Můžu se ještě podívat Miro ?" zeptám se zvědavě ,"Ano, tady",...."Odměna 850 000 Jeweleů ? To je nájem na 2 měsíce a ještě mi zbyde ! To je snad sen" ,..."Huh,..hlídání dětí ? "podivím se, "My budeme hlídat děti Erzo ?", "Jo, jsou to děti jednoho z nejbohadších lidí ve Fiore,... budou 3 a přidá se k nám i Juvia"....,teda nečekala bych ,že Erza bude chtít hlídat děti,"Kdy vyrážíme ?" ,"Zítra ráno jedeme vlakem", "Dobře, budu tam" odpovím jí a vydám se domů balit.
Odemknu dveře od mého bytu a ještě před chystáním se jdu naložit do horké vany."Ách, to je tak příjemné"...Asi po půl hodině vylezu,přehodím přes sebe ručník a jdu se balit."ÁÁÁ ,C-co tady děláš ?" V obýváku je Natsu a dělá kliky,..vypadá dobře, pomyslím si na chvíli, ale pak si uvědomím že jsem jenom v ručníku."Vypadni ! nebo jdi aspoň na chvíli ven...", "Proč ?"diví se,"Nech mě se aspoň převléct!"a začnu do něj tlačit aby se hnul."Chjo, tak já už půjdu,uvidíme se zítra","Jo, tak dobrou " usměju se na něj.Mám pocit jako by nachvíli zčervenal, ale asi se mi to jen zdálo.Když už se chystám za Natsuem zavřít dveře, tak se ještě ozve "Lucy?","Co je ?","Zítra prý budeme rozdělení do dvojic a tak mě napadlo jestli by si nebyla se mnou " a šibalsky se usměje."Tak jo" a úsměv mu vrátím ,"Tak dobrou", "Dobrou"
Ještě teď mám v břiše motýlky a hlavu plnou Natsua.Zítra spolu budeme nejspíš sami,... a zase se červenám .
Tak doufám že se vám líbila a pište do komentů jakýkoliv názor :))
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 karinfanfic karinfanfic | 21. srpna 2013 v 0:27 | Reagovat

Povím takhle s tímhle pokračuj skvělý nápad! budu čístu jdu na další kapitolu :3

2 Kate Kate | 7. listopadu 2013 v 13:33 | Reagovat

SUPER!!!Moc pěkný :3

3 zirafka12 zirafka12 | 30. prosince 2013 v 12:22 | Reagovat

super jen tak dal :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama